Home

transfuzie părtinire Lao u21 romania meciuri beat Notoriu interpretare

România U21 | Federația Română de Fotbal

PRO TV și FRF, un nou parteneriat pentru preliminariile EURO 2025. Meciurile  naționalei Under 21 vor fi pe PRO ARENA și VOYO - Stirileprotv.ro
PRO TV și FRF, un nou parteneriat pentru preliminariile EURO 2025. Meciurile naționalei Under 21 vor fi pe PRO ARENA și VOYO - Stirileprotv.ro

Lotul României U21 pentru meciurile cu Albania și Elveția - Sport Clasic

Lotul României U21 pentru meciurile amicale cu Portugalia și Germania |  Federația Română de Fotbal
Lotul României U21 pentru meciurile amicale cu Portugalia și Germania | Federația Română de Fotbal

4 clujeni în naţionala Under-21 a României la fotbal. Meciuri cu Albania şi  Elveţia - Cluj24.ro
4 clujeni în naţionala Under-21 a României la fotbal. Meciuri cu Albania şi Elveţia - Cluj24.ro

Victorie pentru naționala U21 a României în meciul cu Malta. Ce loc ocupă  elevii lui Mutu în clasamentul grupei - Stirileprotv.ro
Victorie pentru naționala U21 a României în meciul cu Malta. Ce loc ocupă elevii lui Mutu în clasamentul grupei - Stirileprotv.ro

U21 spre EURO 2025 | Victorie în ultimul minut de prelungiri! România –  Finlanda 1-0 | Federația Română de Fotbal
U21 spre EURO 2025 | Victorie în ultimul minut de prelungiri! România – Finlanda 1-0 | Federația Română de Fotbal

ROMÂNIA U21 | Cele mai spectaculoase 10 meciuri din istoria EURO: două  meciuri ale României în top 3! | Federația Română de Fotbal
ROMÂNIA U21 | Cele mai spectaculoase 10 meciuri din istoria EURO: două meciuri ale României în top 3! | Federația Română de Fotbal

România U21, eliminată matematic de la EURO 2023! Tricolorii mai au o  singură miză în ultimul meci - Eurosport
România U21, eliminată matematic de la EURO 2023! Tricolorii mai au o singură miză în ultimul meci - Eurosport

Breaking News | România U21 și-a aflat adversarele de la Euro 2021! Meciuri  de vis pentru tricolori
Breaking News | România U21 și-a aflat adversarele de la Euro 2021! Meciuri de vis pentru tricolori

Lotul României U21 convocat de Pancu pentru primul meci din preliminariile  Euro 2025: nume surpriză din Turcia - Eurosport
Lotul României U21 convocat de Pancu pentru primul meci din preliminariile Euro 2025: nume surpriză din Turcia - Eurosport

Meciuri amicale: România U21 întâlnește selecționata Angliei, vineri, în  Ghencea/ Partida cu Georgia se va disputa la Voluntari
Meciuri amicale: România U21 întâlnește selecționata Angliei, vineri, în Ghencea/ Partida cu Georgia se va disputa la Voluntari

Îndemnul la luptă al lui Borza pentru România U21: ”La meciul cu Ucraina,  trebuie să ne batem cu ei şi să câştigăm”
Îndemnul la luptă al lui Borza pentru România U21: ”La meciul cu Ucraina, trebuie să ne batem cu ei şi să câştigăm”

România U21 - Ucraina U21 0-1. Un autogol a făcut diferenţa în al doilea  meci de la EURO U21. Calificarea ar fi una miraculoasă
România U21 - Ucraina U21 0-1. Un autogol a făcut diferenţa în al doilea meci de la EURO U21. Calificarea ar fi una miraculoasă

Patru arbitri din România vor oficia la EURO U21. Clujul va găzdui meciurile  din grupa D
Patru arbitri din România vor oficia la EURO U21. Clujul va găzdui meciurile din grupa D

Cine transmite la tv România U21 - Ucraina U21, din etapa 2 a Grupei B de  la Euro U21 2023. Meci decisiv pentru „tricolorii” lui Emil Săndoi -  Fanatik.ro
Cine transmite la tv România U21 - Ucraina U21, din etapa 2 a Grupei B de la Euro U21 2023. Meci decisiv pentru „tricolorii” lui Emil Săndoi - Fanatik.ro

România U21 - Spania U21 0-3 » Mini tiki-taka și mini România » Spania,  lecție de fotbal în Ghencea! Ne-am apărat tot meciul și am fost ridiculizați
România U21 - Spania U21 0-3 » Mini tiki-taka și mini România » Spania, lecție de fotbal în Ghencea! Ne-am apărat tot meciul și am fost ridiculizați

Națională U21 - Bilete FRF

Când și unde joacă România U21 la EURO 2023! Programul complet al  competiției - Eurosport
Când și unde joacă România U21 la EURO 2023! Programul complet al competiției - Eurosport

Ce șanse are România în meciul cu Spania de la Campionatul European U21 –  Ilfov Sport – Sport in Ilfov
Ce șanse are România în meciul cu Spania de la Campionatul European U21 – Ilfov Sport – Sport in Ilfov

România U21 - Armenia U21, Live, în preliminariile EURO 2025

U21 spre EURO 2025 | Tricolorii termină la egalitate, 2-2, duelul cu  Elveția! | Federația Română de Fotbal
U21 spre EURO 2025 | Tricolorii termină la egalitate, 2-2, duelul cu Elveția! | Federația Română de Fotbal

U21 spre EURO 2023 | Tricolorii termină la egalitate, scor 0-0, meciul  amical cu Germania! | Federația Română de Fotbal
U21 spre EURO 2023 | Tricolorii termină la egalitate, scor 0-0, meciul amical cu Germania! | Federația Română de Fotbal

Italia U21 - România U21 4-2. „Tricolorii” mici se scufundă în Italia, după  ce au condus cu 2-0!
Italia U21 - România U21 4-2. „Tricolorii” mici se scufundă în Italia, după ce au condus cu 2-0!

Portugalia U21 - România U21 1-2. Victorie imensă pentru tricolori! Echipa  lui Rădoi jucat în opt
Portugalia U21 - România U21 1-2. Victorie imensă pentru tricolori! Echipa lui Rădoi jucat în opt

România U21 - Albania U21 5-0 a fost în direct pe Pro Arena & VOYO | A  plouat cu goluri în Giulești | Sport.ro
România U21 - Albania U21 5-0 a fost în direct pe Pro Arena & VOYO | A plouat cu goluri în Giulești | Sport.ro