Home

Gangster Sunt de acord să in spate meci petrolul azi la tv Record prietenie Mirare

Meciul Steaua - Petrolul din Supercupa României, transmis de Pro TV

A venit ziua revanșei în dauna echipei care a remizat de două ori cu  Petrolul, dar mai ales a și învins-o de patru ori! Va fi mai tare Nae  Constantin decât Liviu
A venit ziua revanșei în dauna echipei care a remizat de două ori cu Petrolul, dar mai ales a și învins-o de patru ori! Va fi mai tare Nae Constantin decât Liviu

VIDEO Accidentare șocantă în SuperLigă la meciul Petrolul vs Hermannstadt -  HotNews.ro
VIDEO Accidentare șocantă în SuperLigă la meciul Petrolul vs Hermannstadt - HotNews.ro

Dinamo București - Petrolul Ploiești 1-1 | Egal, după un meci echilibrat |  Sport.ro
Dinamo București - Petrolul Ploiești 1-1 | Egal, după un meci echilibrat | Sport.ro

Scandal la Petrolul după ce jucătorii au fost dați afară de pe ”Ilie Oană”.  Răchită: ”Invenții. Adevărul e altul”
Scandal la Petrolul după ce jucătorii au fost dați afară de pe ”Ilie Oană”. Răchită: ”Invenții. Adevărul e altul”

FCPTV* LIVE | MECI DE VERIFICARE | FC PETROLUL - FARUL CONSTANTA 2-1(1-0) -  YouTube
FCPTV* LIVE | MECI DE VERIFICARE | FC PETROLUL - FARUL CONSTANTA 2-1(1-0) - YouTube

SUPERLIGA: Cine transmite Petrolul – FCSB, Rapid – CS Universitatea Craiova  și CFR Cluj – Farul, derby-urile etapei a 14-a din Liga 1 - TVmania.ro
SUPERLIGA: Cine transmite Petrolul – FCSB, Rapid – CS Universitatea Craiova și CFR Cluj – Farul, derby-urile etapei a 14-a din Liga 1 - TVmania.ro

U Cluj - Petrolul 0-0, în etapa 16 din SuperLiga. Vali Gheorghe, eliminat  la 4 minute după intrarea în teren! - Fanatik.ro
U Cluj - Petrolul 0-0, în etapa 16 din SuperLiga. Vali Gheorghe, eliminat la 4 minute după intrarea în teren! - Fanatik.ro

VIDEO | FCU Craiova - Petrolul 2-0! Oltenii s-au impus la capătul unui meci  extrem de spectaculos
VIDEO | FCU Craiova - Petrolul 2-0! Oltenii s-au impus la capătul unui meci extrem de spectaculos

Vezi unde și cum se pot urmări meciurile Progresul Pecica – Petrolul  Ploiești și Gloria Buzău – UTA? – Pecica News
Vezi unde și cum se pot urmări meciurile Progresul Pecica – Petrolul Ploiești și Gloria Buzău – UTA? – Pecica News

Meciul Petrolul-FC Botoşani: Valentin Ţicu -... | News.ro

Știri – FC Petrolul

Program şi televizări în play-off Cupa României Betano. Meciul lui Dinamo  se vede la tv - Fanatik.ro
Program şi televizări în play-off Cupa României Betano. Meciul lui Dinamo se vede la tv - Fanatik.ro

FC Petrolul Ploiesti: Meciul 200 pentru Paul Papp; Debut pentru Iustin  Răducan - Prahova Business - Despre afaceri. Zi de zi - Primul cotidian  online de afaceri din Prahova
FC Petrolul Ploiesti: Meciul 200 pentru Paul Papp; Debut pentru Iustin Răducan - Prahova Business - Despre afaceri. Zi de zi - Primul cotidian online de afaceri din Prahova

Antrenorul de la Petrolul dă zăpada de pe teren înaintea meciului cu Dinamo

Vin investitorii! Anunț uriaș făcut înaintea meciului Petrolul - Dinamo:  „Sunt discuții avansate” | Sport.ro
Vin investitorii! Anunț uriaș făcut înaintea meciului Petrolul - Dinamo: „Sunt discuții avansate” | Sport.ro

FC Petrolul Ploiesti ✓ | Ploiesti

Exclusiv | Câți spectatori sunt așteptați la Ploiești. ”Tot sectorul lui  Dinamo va fi plin”
Exclusiv | Câți spectatori sunt așteptați la Ploiești. ”Tot sectorul lui Dinamo va fi plin”

LIVE | MECI DE VERIFICARE | Petrolul Ploiesti - KF Shkendija 2-3(2-3) prima  parte - YouTube
LIVE | MECI DE VERIFICARE | Petrolul Ploiesti - KF Shkendija 2-3(2-3) prima parte - YouTube

SUPERLIGA: Cine transmite Petrolul – Rapid, derby-ul etapei a 20-a din Liga  1 - TVmania.ro
SUPERLIGA: Cine transmite Petrolul – Rapid, derby-ul etapei a 20-a din Liga 1 - TVmania.ro

EXCLUSIV De la Petrolul Ploiești la U Cluj și Farul Constanța! Azi se reia  Liga 2: cine transmite la TV, prezentarea liderilor, clasament și cote,  TOTUL AICI
EXCLUSIV De la Petrolul Ploiești la U Cluj și Farul Constanța! Azi se reia Liga 2: cine transmite la TV, prezentarea liderilor, clasament și cote, TOTUL AICI

Rapidul o urcă pe Petrolul un loc în ierarhie, cu mai puțin de 24 de ore  înaintea meciului cu Dinamo. "Lupii" abordează derbiul contra "câinilor" de  pe 9, după ce "iernaseră" pe
Rapidul o urcă pe Petrolul un loc în ierarhie, cu mai puțin de 24 de ore înaintea meciului cu Dinamo. "Lupii" abordează derbiul contra "câinilor" de pe 9, după ce "iernaseră" pe

Video | Cum se prezintă gazonul de pe ”Ilie Oană”, înainte de startul meciului  Petrolul - Chindia
Video | Cum se prezintă gazonul de pe ”Ilie Oană”, înainte de startul meciului Petrolul - Chindia

VIDEO | Petrolul - Dinamo 1-0! „Lupii galbeni”, prea puternici pentru  „câinii roşii”
VIDEO | Petrolul - Dinamo 1-0! „Lupii galbeni”, prea puternici pentru „câinii roşii”

VIDEO | Petrolul - Voluntari 0-2. Dacă nu e penalty ratat, e roşu luat, la  ploieşteni. Ilfovenii au lovit de două ori în două minute
VIDEO | Petrolul - Voluntari 0-2. Dacă nu e penalty ratat, e roşu luat, la ploieşteni. Ilfovenii au lovit de două ori în două minute

Se anunță ”nebunie” la Ploiești. Câte bilete a vândut Petrolul în repriza a  doua a meciului de azi de la Craiova - Playsport
Se anunță ”nebunie” la Ploiești. Câte bilete a vândut Petrolul în repriza a doua a meciului de azi de la Craiova - Playsport

VIDEO SuperLiga: Petrolul, victorie într-un meci spectacol cu 7 goluri -  HotNews.ro
VIDEO SuperLiga: Petrolul, victorie într-un meci spectacol cu 7 goluri - HotNews.ro