Home

Impresionism amator loc cat sa terminat cfr aseara deal Plasture Schema

3 idei după U Cluj - CFR Cluj » Să fie bine, să nu fie rău! N-a pierdut  nimeni, au câștigat ambele rivale
3 idei după U Cluj - CFR Cluj » Să fie bine, să nu fie rău! N-a pierdut nimeni, au câștigat ambele rivale

Transfer surpriză la CFR Cluj

CFR Cluj - U Cluj 4-0. Umilință în Gruia în etapa #21 din Superliga

cfr - G4Media.ro

U Cluj - CFR Cluj s-a terminat 1 -1, dar galeria U Cluj a câștigat meciul  suporterilor: ”În prima repriză i-am tocat acolo” - FOTO - Ştiri de Cluj
U Cluj - CFR Cluj s-a terminat 1 -1, dar galeria U Cluj a câștigat meciul suporterilor: ”În prima repriză i-am tocat acolo” - FOTO - Ştiri de Cluj

Bă, să nu te enervezi nici la 4-0? Să nu iei un galben?” Cum au văzut  analiștii Fanatik execuția din CFR – U Cluj - Fanatik.ro
Bă, să nu te enervezi nici la 4-0? Să nu iei un galben?” Cum au văzut analiștii Fanatik execuția din CFR – U Cluj - Fanatik.ro

CFR Cluj a remizat la Iași, după un meci absolut nebun! Etapa a 16-a poate  fi perfectă pentru FCSB - Eurosport
CFR Cluj a remizat la Iași, după un meci absolut nebun! Etapa a 16-a poate fi perfectă pentru FCSB - Eurosport

Pe cine a transferat CFR Cluj: rezervă la 30 de ani în Serie C în ultimul  sezon și luat la pumni de suporteri după retrogradare! | Sport.ro
Pe cine a transferat CFR Cluj: rezervă la 30 de ani în Serie C în ultimul sezon și luat la pumni de suporteri după retrogradare! | Sport.ro

CFR Cluj - FCSB 1-1 | Derby-ul etapei s-a terminat nedecis! Controversă  majoră, după un gol fabulos marcat de Coman - Eurosport
CFR Cluj - FCSB 1-1 | Derby-ul etapei s-a terminat nedecis! Controversă majoră, după un gol fabulos marcat de Coman - Eurosport

CFR Cluj - FCSB 1-1! Un egal cât o victorie... pentru Farul Constanța |  Sport.ro
CFR Cluj - FCSB 1-1! Un egal cât o victorie... pentru Farul Constanța | Sport.ro

CFR Cluj - Lazio 0-0 » CFR Cluj e OUT din Conference League! Lazio a jucat  fără chef, dar campioana n-a avut șut pe poartă
CFR Cluj - Lazio 0-0 » CFR Cluj e OUT din Conference League! Lazio a jucat fără chef, dar campioana n-a avut șut pe poartă

CS Mioveni amenință cu retragerea din campionat, după înfrângerea cu CFR  Cluj! Argeșenii au depus memorii
CS Mioveni amenință cu retragerea din campionat, după înfrângerea cu CFR Cluj! Argeșenii au depus memorii

CFR Cluj este eliminată din cupele europene! Cum s-a încheiat ”finala” din  Danemarca pentru echipa lui
CFR Cluj este eliminată din cupele europene! Cum s-a încheiat ”finala” din Danemarca pentru echipa lui

CFR Cluj - Sepsi 3-0 » Au trecut „restanța”! CFR se apropie la un punct de  liderul FCSB
CFR Cluj - Sepsi 3-0 » Au trecut „restanța”! CFR se apropie la un punct de liderul FCSB

3 fotbaliști, OUT de la CFR Cluj în perioada de mercato din iarnă! "O  uriașă dezamăgire" - Eurosport
3 fotbaliști, OUT de la CFR Cluj în perioada de mercato din iarnă! "O uriașă dezamăgire" - Eurosport

Prima pe care o primesc jucătorii de la CFR Cluj după calificarea din  Conference League
Prima pe care o primesc jucătorii de la CFR Cluj după calificarea din Conference League

Foto | Cum a fost surprins Dan Petrescu în meciul care o poate costa titlul  pe CFR Cluj. A acuzat apoi “lucruri necurate”
Foto | Cum a fost surprins Dan Petrescu în meciul care o poate costa titlul pe CFR Cluj. A acuzat apoi “lucruri necurate”

FCSB începe "curățenia de iarnă"! La ce jucători vor să renunțe  roș-albaștrii în următoarele săptămâni - Eurosport
FCSB începe "curățenia de iarnă"! La ce jucători vor să renunțe roș-albaștrii în următoarele săptămâni - Eurosport

Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-1 | Ardelenii au condus, dar au tremurat  serios pentru un punct - Eurosport
Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-1 | Ardelenii au condus, dar au tremurat serios pentru un punct - Eurosport

Prima pe care o vor încasa jucătorii CFR-ului după calificarea în primăvara  Conference League - HotNews.ro
Prima pe care o vor încasa jucătorii CFR-ului după calificarea în primăvara Conference League - HotNews.ro

Video | CFR Cluj - U Cluj 4-0. Victorie clară pentru ”Feroviari”! ”Șepcile  Roșii”, KO
Video | CFR Cluj - U Cluj 4-0. Victorie clară pentru ”Feroviari”! ”Șepcile Roșii”, KO

S-a schimbat liderul în Superligă! Diferenţe majore după FCSB - Farul 2-3  şi Voluntari - CFR Cluj 0-1: "Te uiţi la meci şi te întrebi ce meci e ăsta"  | EXCLUSIV
S-a schimbat liderul în Superligă! Diferenţe majore după FCSB - Farul 2-3 şi Voluntari - CFR Cluj 0-1: "Te uiţi la meci şi te întrebi ce meci e ăsta" | EXCLUSIV

Cum au petrecut cei 2000 de suporteri englezi victoria cu CFR in Liga  Campionilor, aseara la Cluj - Stirileprotv.ro
Cum au petrecut cei 2000 de suporteri englezi victoria cu CFR in Liga Campionilor, aseara la Cluj - Stirileprotv.ro

S-a decis arbitrul meciului FCSB - CFR Cluj!